V únoru do ostravského „kulturáku“ dorazí i Bratři Ebenové

  • 11. ledna 2022,
  • 18:30,
  • PR

Únorový program Domu kultury města Ostravy nabízí koncert Bratří Ebenů, křest nového alba ostravské kapely Nedivoč, okouzlující Chantal Poullain v komedii Rebelky nebo Šššš! Šššš! Hůůů! Haf! - originální loutkářskou road-movie pro děti od dvou let.

Nenapodobitelný zvuk v kombinaci s originálními texty zaručuje jedinečný hudební zážitek. Známá česká kapela Bratři Ebenové vystoupí v ostravském domě kultury v sobotu 12. února. Trio představí průřez svou tvorbou od prvního alba Malé písně do tmy až po poslední Čas holin.

V pátek 25. února pokřtí v divadelním sále svou novou desku Svítá ostravská kapela Nedivoč. Ve svém pestrém repertoáru střídá rock, pop, ale taky šanson či balady.

Milovníky divadla by neměla minout francouzská komedie Rebelky, kterou do Ostravy přiveze brněnské Divadlo Bolka Polívky v pondělí 28. února. Na jevišti se představí Chantal Poullain a Štěpánka Křesťanová v rolích dvou zralých žen, které se rozhodly vzít osud do svých rukou a vzepřít se nalinkovaným životům.

A pro nejmenší diváky – už od dvou let – je určená oceňovaná loutková road-movie Naivního divadla Liberec Šššš! Šššš! Hůůů! Haf! Jednoduchý příběh vypráví téměř beze slov o velkém vlakovém dobrodružství a o ještě větším přátelství dvou pejsků. Diváci sedí během představení na jevišti a sledují, jak loutkohercům postupně roste pod rukama velká železniční trať. Inscenace bude k vidění v neděli 13. února ve 14.00 a v 15.30.BUGÁŇ Montáže a stavby s.r.o. MSK
Ostrava
od 100 do 120 Kč/hod.

Detail

Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.; Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

SALEX-STAV s.r.o..
Ostrava
od 17 900 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků