V sobotu přijďte na Den otevřených dveří Střední odborné školy Třineckých železáren

  • 13. ledna 2022,
  • 19:16,
  • PR

Poslední den otevřených dveří Střední odborné školy Třineckých železáren, který proběhne v sobotu 15. ledna 2022 od 8 do 12 hodin, láká na žhavou novinku – virtuální brýle. V rámci Dne otevřených dveří bude návštěvníkům nabídnuta možnost otestovat virtuální brýle a prozkoumat svět virtuální reality.

Zájemci o studium i jejich rodiče si mohou vyzkoušet různé hry, při kterých se naučí ovládat virtuální brýle. Nebo se mohou takzvaně projít v Google mapách a obhlídnout si Eiffelovou věž, Tower bridge nebo jinou světově proslulou památku. Brýle byly pořízeny k modernizaci výuky předmětu Hospodářský zeměpis, který je vyučován v oboru Logistika a ekonomika v průmyslu, což je jeden z žádaných oborů školy.

Předchozí dva prezenční Dny otevřených dveří, které proběhly v listopadu a prosinci loňského roku, byly úspěšné, co se týče návštěvnosti, i kladných ohlasů žáků i rodičů. Návštěvníci si prohlídli školu (moderní dílny, odborné učebny i novou jazykovou učebnu), získali množství informací o všech nabízených oborech, doptali se vyučujících i studentů na všechno, co je zajímalo, nahlédli pod ruce současným studentům, kteří prezentovali praktickou výuku svých oborů a mnozí z rodičů zavzpomínali na časy, kdy sami na škole studovali. Toto všechno samozřejmě nabízí také poslední, třetí Den otevřených dveří, který proběhne v sobotu 15. ledna.

Střední odborná škola Třineckých železáren v posledních letech prošla řadou změn. V rámci projektů byly modernizovány školní dílny, učebna technického kreslení, učebna chemie a fyziky a další odborné učebny, byla vytvořena učebna čtenářské a matematické gramotnosti. V současné době se připravuje vybudování moderního instalatérského centra a renovace všech počítačů v učebnách školy.

Nejste-li ještě rozhodnuti, jaký obor studovat, nebo na jaký obor přihlásit své potomky, navštivte Střední odbornou školu Třineckých železáren, která Vás svým moderním technickým vybavením i zápalem pedagogů nadchne.PROFO MONTÁŽE CZ s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Petr Kršňák, Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků