Den otevřených dveří na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné

  • 18. ledna 2022,
  • 11:02,
  • PR

Jednou z tradičních akcí, kterou na počátku každého roku Obchodně podnikatelská fakulta připravuje pro uchazeče o studium, je Den otevřených dveří. Záměrem akce je informovat uchazeče o možnostech a podmínkách studia na fakultě, stipendijních programech, možnostech a nabídkách zahraničních stáží, ubytování a stravování, propojení teorie s praxí. Součástí je také prohlídka fakulty.

S ohledem na nejistou epidemickou situaci spojenou s pandemií covid-19 jsou připraveny dvě varianty této akce. Virtuálně se setkáme 25. ledna 2022 v 10 hodin a v 16 hodin prostřednictvím Youtube kanálu. Pokud nám to epidemickou situace dovolí, těšíme se na osobní setkání v prostorách naší fakulty 3. února 2022.

Během živého přenosu budou zájemcům o studium představeny jednotlivé studijní programy, prostory fakulty, program Business Gate Academy, Univerzitní knihovna a koleje, možnosti výjezdů do zahraničí pro studenty v programu Erasmus+ a Buddy program, profesní centrum, stipendia, které fakulta nabízí a různé akce konané na OPF. V průběhu vysílání budou moct zájemci psát své dotazy a v průběhu vysílání na ně získají od moderátorů odpověď. Záznam virtuálního dne otevřených dveří bude i nadále k dispozici na webových stránkách fakulty, youtube či sociálních sítích.

Program osobního setkání bude zahájen v 9:00 hodin v malém sále fakulty. Moderátoři představí jednotlivé studijní programy, seznámí vás s podmínkami přijímacího řízení, nabídkou stipendijních programů, možnostmi absolvování zahraničních stáží apod. Chybět nebude prohlídka fakulty v doprovodu studentů.

Odkaz na stránky pro uchazeče: https://www.studujopf.cz/den-o...

Odkaz na Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/webmasterSUOPF

VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 10 800 do 16 200 Kč/měsíc

Detail

Ostravské komunikace, a.s., Ostrava
Ostrava
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Protektia s.r.o. - pracoviště Lidl, Kravaře
Kravaře
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků