Velké EKOklání pro odvážné vodní hledače

  • 25. ledna 2022,
  • 10:43,
  • PR

V rámci svého CSR programu zahajuje i letos společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. velkou ekologickou vodní výzvu pro všechny odvážné vodní hledače. Je určena pro děti 4. a. 5. tříd základních škol. Dobrodružný ekologický projekt se jmenuje Hledej pramen vody. Váháte, zda se zapojit? Zkusíme vás přesvědčit!

Ve hře je společná zábava a samozřejmě moderní pojetí naučné environmentální soutěže, které dětem poutavou cestou vysvětlí, proč je voda ta nejcennější přírodní surovina a proč je potřeba ji chránit. Soutěž přinese i napětí, kdo letos získá hlavní cenu a který ze soutěžních týmů bude nejlepší.

Milí hledači, nasbírejte potřebné informace i BODY PLUS a vyhrajte hodnotnou finanční odměnu v podobě finančních šeků v souhrnné výši 35 000 korun a další překvapení. Zažijte velké finále, kde zazáříte a zúročíte své nabyté teoretické znalosti. A to není vše!

Máte mezi sebou nadšeného vodního badatele? Může z něj být přímo VodoEINSTEIN! Je některé z vašich dětí nadšený umělec? Pak může získat titul v kategorii VodoART. Není jim cizí kamera nebo mikrofon? Pak právě váš tým může letos být za VodoSTAR! A jsou vám všem blízké sociální sítě…? eVODA ocenění může být vaše! Chcete svoji třídu zapojit? Čas na registraci máte už jen do 22. února. Více informací a formulář pro registraci najdete na www.hledejpramenvody.cz. Kdo ví, třeba to bude váš tým, který letos zvítězí!

POZOR: Zde je poutavá reportáž, co přesně vás čeká a na co se můžete již teď těšit.

Více informací o soutěži

Společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. soutěž Hledej pramen vody připravuje tradičně
u příležitosti Světového dne vody. Atraktivní pojetí soutěže počítá s možností sledování průběhů plnění úkolů. Zapojení dětí je vedle plnění daných úkolů možné rovněž hravou tvůrčí formou – básněmi, obrázky, písněmi, videi atp. s tematikou vody za BODY PLUS. Odměnou za splnění 4 teoretických úkolů se děti zúčastní zábavně soutěžního dne s vyhodnocením na krásném výjimečném místě města Ostravy.

Soutěž #hledejpramenvody vám přináší Ostravské vodárny a kanalizace. Partnerem osvětového projektu je statutární město Ostrava.Bartoň a Partner s.r.o. - lokalita Martinov, centrum Ostravy, Hranečník
Ostrava
od 5 700 do 13 500 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 17 900 Kč/měsíc

Detail

Kamil Reichel - výrobna
Markvartovice
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků