Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rehabilitační centrum v Čeladné zahájí sezonu tradiční slavností

  • Čeladná,

Rehabilitační centrum Čeladná změnilo od nového roku název - vypustilo z něj slovo Beskydské a více v něm zakotvilo samotnou Čeladnou, na jejímž katastru sídlí. Co ale rozhodně nemění je způsob zahájení hlavní jarní a letní sezony.

Slavnost Otevření sezony, letos pořádá v sobotu 20. května. Na lázeňském náměstí před Apartmánovým domem Lara bude od 15 hodin připraven kulturní program a atrakce pro děti.

Lucie Mohwinkel, referent marketingu, RC Čeladná: “Otevření sezony je tradiční akce Rehabilitačního centra Čeladná a samozřejmě taková kulturní akce patří k tomu lázeňskému životu. Na Otevření sezony může přijít i široká veřejnost, není to jen pro pacienty a zaměstnance, budeme rádi, když přijde kdokoliv z okolí.”
Martina O’Reilly (nezávislá za DOBROU VOLBU 2016), předsedkyně kulturní komise, Čeladná: “Čeladenské rehabilitační centrum patří, dá se říci, mezi nejvýznamnější organizátory kulturních akcí, pokud nemluvíme přímo o obci nebo kulturní komisi, takže za to jsme moc rádi a vždy je podporujeme i finančně.”

Jako první v programu vystoupí Dětský pěvecký sbor ze Základní školy Čeladná, následovat bude koncert zavedené kapely složené zejména z praktických lékařů Praktik People.

Lucie Mohwinkel, referent marketingu, RC Čeladná: “V 18 hodin vstoupí hlavní host večera zpěvák Martin Chodúr. A rockové hity oblíbené kapely ožijí díky Olympic revivalu od osmi večer.

Pro děti budou připraven skákací hrad a malování na obličej. Vstup na slavnost je pro všechny zdarma.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy