Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nenechte si ujít komedii Těšínského divadla "Miluji tě, ale..."

Těšínské divadlo přichází s novou hudební komedií Miluji tě, ale... režiséra Romana Meluzína. Diváci ji uvidí během října a listopadu diváci také v Havířově, Frýdku-Místku, Orlové a Karviné.

Divákům přináší Těšínské divadlo novou hudební komedii režiséra Romana Meluzína nazvanou Miluji tě, ale…

Roman Meluzín, režisér: “Víte, já jsem režíroval ledajaký muzikál, Kočkami počínaje, přes Evitu a Šumaře na střeše, ale něco podobného, komorně groteskní muzikál, který má své zákonitosti, jsem nedělal. Pro mě to bylo hezké dobrodružství, jak to všechno zorganizuji na tom jevišti, jak ty herce navedu na tu grotesknost, která v některých obrazech je tragikomická, protože ten muzikál je o vztazích mezi mužem a ženou, který prochází mezi různými peripetiemi, jak po tom toužíme, pak to nechceme, jak nás to bolí a jsme šťastní, ale hlavně, jak nechceme být sami."

Režisér Roman Meluzín si pochvaloval profesionalitu, se kterou herci zvládli před premiérou každou zkoušku.

Roman Meluzín, režisér: "Tak dobře, jako tady se mi už dlouho nepracovalo. Našel jsem tady tým lidí, který byl absolutně připravený, který to zaplaťpánbůh bavilo."


V tomto muzikálu hrají čtyři herci, jedním z nich je i Tomáš Władysław Przybyla. Rolí ale musel zvládnout několik.

Tomasz Władysław Przybyla, herec:  “Máme 14 převleků. Je totiž takový průřez celým životem, od samého začátku, jak to začíná v těch vztazích, od prvního rande, přes manželské strasti až po pozdní vztahy v důchodovém věku, takže je těžké popsat roli, je jich fakt hodně. Nevím, jestli to byl úplně záměr, režisérský, ale já a Kryštof zatím není v manželství, jako já přitom ty role jsou prohozené, nevím, jestli to byl záměr, abych se vrátil do časů, kdy to ještě nebylo a Kryštof, aby si to zkusil zahrát, ale rozhodně nás to moc baví a doufám, že to bude bavit i diváky."

Komedii Miluji tě ale uvidí během října a listopadu diváci také v Havířově, Frýdku-Místku. Orlové a Karviné.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávySlezská důlní díla a.s. - Doly OKD, Diamo, státní podnik
Karviná
od 26 383 do 33 579 Kč/měsíc

Detail

Slezská důlní díla a.s. - Doly OKD, Diamo, státní podnik
Karviná
od 26 383 do 33 579 Kč/měsíc

Detail

H&M Doprava F-M s.r.o. - trasy
Český Těšín
od 38 000 do 44 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry