Reklama

Rychvaldské spolky uspořádaly velký den pro děti

Spolky a organizace města Rychvald uspořádaly pro všechny místní děti velkou oslavu k jejich svátku. V areálu základní školy na ně čekal pestrý program, spousta her a soutěží a také zážitků třeba v podobě jízdy na motorkách.

Stáhnout video
Reklama

První červnový den patřil v Rychvaldu všem dětem. Místní spolky a organizace se pod hlavní pořadatelskou patronací Spolku rodičů při Základní škole Rychvald spojily a uspořádaly jeden velký dětský den.

"Ta základní odměna pro ty děti je, že toto si všechno můžou projít. Máme tam soutěže hod na cíl, skákání v pytli, závody se skákacími pavouky, takže za to dostávají odměny, sladkosti," popsal  Jan Kutáč, místopředseda Spolku rodičů při ZŠ Rychvald, hlavní organizátor akce.

Dětský den zpestřili i místní motorkáři, kteří děti na svých strojích svezli po okolí.

"Máme tady choppery, endura cestovní motorky, tříkolku, jak vidíte, je to rozmanité, pro děcka všechno,"  řekl Michal Schlesinger, motorkář.

"Na motorce jsem jela poprvé a byl to super pocit." "Na té motorce se mi dobře sedělo a vůbec jsem se nebála," řekla děvčata.

A co dětem popřáli organizátoři k jejich svátku?

"Ať mají hodné rodiče, jsou zdravé, šťastné a ti starší aby se dobře učili, abychom měli nástupní generaci, která se o nás bude starat tak, jako se staráme my," uzavřel organizátor.

Reklama



Valaši na Těšínsku / výstava

28.03. 16:00 - 29.03. 18:00
Celý MS kraj, Výstavní síň, Jablunkov

Michal Ptáček – Plastiky / výstava

06.04. 16:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Beskydy 8x jinak / výstava

19.04. 9:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Stanislav Juřena
Bruntál
od 25 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

WERA NOVA s.r.o.
Bruntál
od 19 900 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu