Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Řepištích ráno zemřela po kolizi s autobusem cyklistka

K dopravní nehodě s tragickými následky byli ve středu ráno voláni záchranáři a policisté do Řepišť. Po kolizi s autobusem tam zemřela cyklistka.

Nehoda se stala před 6. hodinou v křižovatce ulic Cihelní a K Nádraží poblíž železniční zastávky. 60letá žena utrpěla vážná zranění, kterým na místě podlehla. 

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: "Starší paní jela na jízdním kole po hlavní silnici z kopce ve směru na Paskov. Od nádraží jí autobus náhradní dopravy při vyjíždění z vedlejší silnice pravděpodobně nedal přednost. Po střetu cyklistka utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela. U řidiče byly na místě provedeny zkoušky na přítomnost alkoholu i návykových látek, obě s negativním výsledkem. Po dobu dokumentace a šetření v místě nehody byla komunikace uzavřena. Policisté zajišťovali odklon dopravy. V současnosti je komunikace plně průjezdná, bez omezení. Všechny okolnosti, příčiny i nehodový děj šetří služba kriminální policie a vyšetřování."

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Šedesátiletá žena byla po nehodě v bezvědomí, došlo také k selhání jejího dýchání a krevního oběhu. Záchranáři zahájili rozšířenou resuscitaci za pomoci přístrojové techniky a léků, pokoušeli se obnovit srdeční činnost postižené. Zasahující lékařka zjistila mnohočetná poranění v oblasti hlavy a hrudníku. Ani několik desítek minut trvající snaha o záchranu nevedla k úspěchu a pacientka na místě podlehla zraněním, která utrpěla."

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy