Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Léto v Komenského sadech. To jsou workshopy, promenádní koncerty i divadlo

První měsíc Léta v Komenského sadech skončil úspěšně. Pestrému programu v kombinaci se slunečným počasím odolal jen málokdo. Na své si tady přišli jak dospělí, tak i děti.

Hana Mainušová, mluvčí MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Akce byly hojně navštěvované, za což jsme samozřejmě velmi rádi. Proběhly například divadelní představení pro děti, interaktivní představení, workshopy a také férová snídaně. Před sebou máme ještě skoro celý srpen a část září, protože Léto v Komenského sadech končí až 19.9. promenádním koncertem skupiny Šuba duba band."
Pavla Filáková, ředitelka CKV: “Na srpen jsme připravili další program pro děti ať už to jsou další interaktivní pořady, pohybové pořady, tak i další aktivity, které jsou věnovány dětem pravidelně každé úterý a čtvrtek. Dále máme připraveny další promenádní koncerty nedělní a taktéž jsme připravili na poslední srpnovou neděli Rozmarné slavnosti.”

Ty se ponesou v prvorepublikovém duchu a všichni, co přijdou v dobovém kostýmu, dostanou malý dárek. Zdarma se budou moci svézt na lodičkách. V září se pak můžete těšit mimo jiné na tradiční řezbářské sympozium.

Pavla Filáková, ředitelka CKV: “Řezbáři z celé ČR budou tvořit svá díla před zraky návštěvníků. Letos na téma rodina a také jsme připravili 1 ročník Óčko tour de park, což je velká hudební show a taktéž další promenádní koncerty.”

Milovníci filmů se pak pobaví na Masarykově náměstí, kde se na čtyři dny zastaví oblíbený Kinematograf bratří Čadíků. Promítat bude pod širým nebem od 24. do 27. srpna.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy