Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Koncert kapely Botanyk odstartoval porubskou Letní uměleckou scénu

V Ostravě-Porubě je v plném proudu Letní umělecká scéna. Tento týden patří pop up performance. Koncerty probíhají na různých místech obvodu, která jsou sice tajná, ale hodně frekventovaná.

Koncertem ostravské kapely Botanyk v Ostravě-Porubě odstartovala Letní umělecká scéna. Ten proběhl u nákupního střediska Duha, což nikdo nevěděl předem. Koncert si tak užili všichni, co šli náhodou kolem. A byl pro ně milým překvapením.

Anketa: kolemjdoucí: “Je to úplně super, je to zpestření tady příjemné. Hlavně po té době, co byla teďkom. Po době covidu, takže fajn.”
“Je to super, takové příjemné zpestření cesty domů. Loni, nebo předloni už něco takového bylo, takže jsme se vždycky na chvilku zastavili. Takže jsme rádi, že to zase je.”
“Já jsem to hledala na netu, protože v novinách bylo napsané, že něco bude tady v Porubě a nebylo napsáno, kde. Tak jsem to hledala na netu a nikde jsem to nenašla a náhodou mě autobus zavezl opačným směrem, k Duze a říkám ejhle, tak to bude asi ono, že?”

Už příští týden se můžete těšit na hlavní program LUS. V úterý na Alšově náměstí zahraje českoamerické trio Dobré ráno blues bend.

Štěpánka Ostárková, odbor kultury a prezentace, MOb Ostrava-Poruba: “Nebude chybět harmonika, valcha, kytara, zpěv a velká show. Toto představení se koná na Alšově náměstí v úterý 20. 7. Takže těšíme se na návštěvníky. Ráda bych ještě pozvala návštěvníky na další představení v rámci LUS, které se bude konat na zámku v Porubě. Ale tady u tohoto představení si budou muset návštěvníci objednat a zarezervovat vstupenky.”

A to na webu porubareenio.cz. Půjde o stand up comedy Děláme to ve třech, která se uskuteční 26. července a diváky pobaví herci Moravského divadla Olomouc Jan Ťoupalík a Roman Vencl spolu s kouzelníkem Karlem Pomahačem. 3. srpna se pak na porubském zámku představí Roman Pomajbo s divadelní komedií Táta. I na toto představení je vzhledem k omezené kapacitě nutná rezervace vstupenek.

Štěpánka Ostárková, odbor kultury a prezentace, MOb Ostrava-Poruba: “Jde o světově úspěšnou divadelní komedii o mužích a ženách, ve které se najdou opravdu všichni.”

Letní uměleckou scénu týden na to na Alšově náměstí ukončí smyčcové trio Inflagranti spolu s pop rockovou kapelou. Všechna vystoupení začínají v 19 hodin

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy