Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hasiči uchránili v Ostravě majetek za milion korun

  • Ostrava,

Pochvalu si zaslouží ostravští hasiči, kteří ve středu Hrabové bojovali s požárem střechy firmy. Díky profesionálnímu zásahu bylo před ohněm uchráněno celé přízemí firmy. Hasiči museli na místo ohně i ve čtvrtek, aby pomohli výškovou technikou rozebrat střechu objektu.

Krátce po 18. hodině ve středu na 1. máje operační středisko hasičů přijalo tísňové volání z Ostravy - Hrabové. Nedaleko obchodního centra MAKRO hořela budova firmy, která se zabývá hydraulickými systémy. Když hasiči dorazili na místo, střecha už hořela mohutným plamenem. "Oheň dostali hasiči pod kontrolu za hodinu. Hodinu a půl jim trvalo dohašování s rozebíráním střešní konstrukce a krytiny," popisuje mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Zároveň s hasebními pracemi, pomáhaly další jednotky hasičů se záchranou majetku z přízemí budovy. "Ještě během zásahu vytahovali z přízemních prostor kopírky, počítače, ledničky, nábytek apod." dodává Kůdela. 

Vyšetřovatelé hasičů i policie prohledávaly ohořelé krovy budovy a pátrali po příčinách. Žhářství se v tuto chvíli jeví jako nepravděpodobné. Škoda byla vyčíslena na 200 tisíc korun.  
FAJNA RODINA SPOLU / akce pro rodiny v Bělském lese

16.08. 14:00
Ostrava-Centrum, Bělský les - Ostrava

Na zlatém jezeře / komedie se Simonou Stašovou

23.08. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Čarodějky v kuchyni / divadelní hra

26.08. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Petr Březovják - Ostrava, Frýdek-Místek
Ostrava
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 100 do 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nextbike Czech Republic s.r.o. - Ostrava, centrum
Ostrava
od 22 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků