Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hygiena uzavřela služebnu strážníků v Ostravě na Martinovské ulici

  • Ostrava,

Hygiena rozhodla z preventivních důvodů uzavřít služebnu městské policie v Ostravě-Porubě na Martinovské ulici. Několik tamních strážníků mělo totiž pozitivní test na Covid-19. Ve středu přibyl další nakažený a zvětšil se i počet lidí v karanténě.

V úterý strážníci potvrdili nákazu mezi strážníky v budově Integrovaného výjezdového centra na Martinovské ulici. Provoz služebny i výkon služby to podle nich nijak neovlivnilo. V úterý ale Krajská hygienická stanice rozhodla o uzavření služebny.

Jindřich Machů, mluvčí Městské policie Ostrava: "Důvodem uzavření pracoviště je preventivní karanténa, ve které se aktuálně nachází celkem 59 strážníků tohoto pracoviště. Do preventivní karantény nastoupili z důvodu 6 pozitivně testovaných kolegů z jejich pracoviště."

Z 65 strážníků, kteří na služebně pracují bylo už otestováno 41, z toho 35 mělo negativní výsledek. Na další testy a výsledky se zatím čeká. Jak se nákaza mezi strážníky dostala, se neví.

Jindřich Machů, mluvčí Městské policie Ostrava: "Výkon služby v dané oblasti není zásadně ohrožen, je zajištěn posílením strážníky z útvarů s celoměstskou působností, případně dalších oblastí. Vycházíme z připravených krizových scénářů pro tyto případy.

Služebnu vydezinfikovali hasiči.
Barrák music hrad: METAL!

Dnes
Ostrava-Slezská Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Letní kino Amfi: ŽENY V BĚHU

Dnes
Ostrava-Centrum, Letní kino Amfi

Barrák music hrad: HORKÝŽE SLÍŽE, ZAKÁZANÝOVOCE

Zítra
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

TIPA,spol. s r.o. - Ostrava
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

T-DIRIT s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Družstvo Venturer - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků