Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá svědky řetězové nehody v Ostravě, při které byly sraženy dvě ženy vlastním autem

  • Ostrava,

Policie se obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc při hledání svědků středeční vážné nehody v Ostravě. Na Plzeňské ulici havarovalo vlivem náledí osobní auto do svodidel, za ním zastavil druhý vůz, ve kterém byly dvě ženy. Obě vystoupily a chtěly posádce prvního vozu pomoct. Vzápětí další auto za nimi nedobrzdilo a narazilo do zastaveného vozu. Vlivem tohoto střetu bylo druhé auto odhozeno a přitom obě ženy smetlo. Do havarovaných aut narazilo pak ještě další auto.

Vážná nehoda se stala ve středu 17. února přes 9. hodinou na Plzeňské ulici na mostě nad tramvajovou zastávkou Hulvácká ve směru k ulici U Koupaliště.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Řidič osobního vozidla Škoda Octavia měl v důsledku namrzlé komunikace dostat smyk a narazit do zde po dopravní nehodě odstaveného vozidla Peugeot 306, přičemž došlo ke sražení dvou žen, které se v blízkosti tohoto vozidla pohybovaly."

Obě ženy skončily v nemocnici, jedna z nich ve velmi vážném stavu.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Policie České republiky žádá případné svědky, především řidiče projíždějících motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu této dopravní nehody, aby se obrátili na Dopravní inspektorát Ostrava, skupinu vyšetřování dopravních nehod, a to na telefonní číslo 974 725 254, 974 725 518, dále na linku 158 či sdělili informace osobně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace a součinnost předem děkujeme."
Témata: policie,  nehoda
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků