Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha, online prezentace a přednášky pro všechny, koho zdraví zajímá

  • 2. srpna 2021,
  • 20:19,
  • PR

Dne 10. – 12. 9. 2021 proběhne pod záštitou hlavního města Prahy unikátní setkání mezinárodních i českých odborníků z oblasti CAM/TCIM (tradiční komplementární medicíny a integrativní medicíny). Kongres spojuje ty, kdo se věnují a zajímají o zdraví – je pro všechny.

Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha, se uskuteční poprvé v Evropě v unikátním 3D interaktivním online prostředí a proběhne pod záštitou hlavního města Praha www.mkz2021praha.cz

Registrace zdarma

Téma kongresu se týká každého z nás.

Zdraví nezná hranic – hledejme co nás spojuje.

Dne 10. – 12. 9. 2021 proběhne pod záštitou hlavního města Prahy unikátní setkání mezinárodních i českých odborníků z oblasti CAM/TCIM (tradiční komplementární medicíny a integrativní medicíny). Kongres spojuje ty, kdo se věnují a zajímají o zdraví – je pro všechny.

Kongres bude v 3D interaktivním prostředí a umožní vzájemnou komunikaci účastníků kongresu nejen pomocí chatu, ale i videohovorů. Budete moci vstoupit do unikátního online prostoru. Vybírat si, s kým se chcete setkat, ve třech sálech se můžete zúčastnit hlavního programu, který bude simultánně tlumočen v angličtině, němčině a češtině, diskutovat ve společenské místnosti, navštívit virtuální stánky.

Můžete se přihlásit jako návštěvník, aktivní účastník, nebo vystavovatel na https://whc.itcim.org/users/register

Díky registraci se dostanete bezplatně do celého kongresového prostředí a můžete navštívit:

  • tři kongresové sály (bude tlumočeno do CZ, AJ, NJ)
  • posterové prezentace aktivních účastníků kongresu
  • výstavní stánky, kde najdete užitečné informace. Můžete on-line živě kontaktovat vystavovatele, stahovat si materiály, prohlédnout si produkty, sledovat nahraná videa.

Po skončení akce můžete navštívit tento kongres v plně interaktivní 3D formě další 3 měsíce.

Účast zajímavých osobností z celého světa

Na kongresu vystoupí významné mezinárodní osobnosti z oblasti oborů tradiční, komplementární a integrativní medicíny TCIM (dříve CAM).

Z členů předsednictva kongresu je to např. z České republiky paní prof. RNDr. Anna Strunecká DrSc. – pedagog, spisovatelka, Mgr. Jiří Čehovský – homeopat, zakladatel Autopatie, Mgr. Miloslava Rutová – facilitátorka, terapeutka Kineziologie One Brain, poslankyně Parlamentu ČR, Tomáš Pfeiffer – filosof, biotronik, ředitel profesní komory Sanátor. Z mezinárodních zástupců např. Bhaswati Bhattacharya, MPH, MD, Ph.D. (USA) – Cornell University, Nora Laubstein (Německo) – prezidentka ANME, prof. Dr. Madan Thangavelu (Velká Británie) – generální tajemník a vedoucí výzkumu Evropské asociace pro ájurvédu, genomový biolog, Stephan Hein (Velká Británie) odborník na holistické zdraví a tělesnou a duševní pohodu, Dr. Peter Kath (Německo) – prezident EUAA.

PLATFORMA 2020 PRAHA – NOVÁ WIKI TCIM

Na kongresu bude spuštěna Platforma 2020 Praha do plného provozu www.platforma2020praha.cz

Jedná se o celosvětovou informační databázi s cílem usnadnit výměnu informací v oblasti tradiční, komplementární a integrativní medicíny (TCIM).

Platforma 2020 Praha funguje na podobném principu jako Wikipedie, kde je možno po bezplatné registraci představit svůj obor, publikovat výsledky své práce, kazuistiky, prezentovat své aktivity.

Nemá vznikat nějaký nový svaz, ale svobodný prostor ke sdílení, který je určen všem oborům CAM/TCIM.

„Vždyť jen nemoudrý zahrabává léčivé prameny jen proto, že nevěří, že jsou, ač je sám může někdy potřebovat.“

Těšíme se na shledání s vámi na Mezinárodním kongresu zdraví 2021 Praha.

Přihlaste se ke sledování zdarma.

www.mkz2021praha.czZa organizační tým

Institut pro TCIM, z.ú.

Tomáš Pfeiffer

ředitel

Soukenická 1190/21, 110 00 Praha 1

tel.: 603 723 713

e-mail: info@itcim.cz.SLUŽBY - ŘEKA s.r.o. Orlová
Orlová
od 3 420 do 5 000 Kč/měsíc

Detail

JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 27 000 do 29 500 Kč/měsíc

Detail

HPF CleanCat s.r.o. - pracoviště Fryčovice
Fryčovice
od 15 200 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků