Podzimní veletrh Včela!!! provoní o víkendu Černou louku

  • 1. září 2021,
  • 10:35,
  • Komerční sdělení

Podzimní veletrh Včela!!! provoní Černou louku 3.–4. 2021 medy a medovými produkty, zaujme odbornými přednáškami a doprovodným programem, v němž nebude chybět poradenství specialistů či novinky a tipy vášnivých včelařů. To vše v pátek a sobotu, vždy od 10 do 18 hodin.

„Těší mě, že můžeme opět pozvat všechny milovníky medu a včelaření k nám na Černou louku do Ostravy a prostřednictvím přednášek a poradenství přiblížit včelařství také veřejnosti. Potěšilo mě, že přijali naše pozvání známé osobnosti MUDr. Radek Hubač nebo Petr Vičan s odbornými přednáškami na aktuální témata.“ Sdělila manažerka festivalu Zuzana Boháčová.

K dostání budou medy, medovina, včelí produkty, medové svíčky, medová kosmetika či knihy o včelaření. Firmy z ČR i zahraničí přivezou vše pro včelaření jako medomety, úly, ochranné pomůcky, odbornou literaturu i léčivé přípravky pro včelstva. Samozřejmostí je odborné poradenství a pro stávající včelaře jsou připraveny výstavní slevy na vybavení a potřeby.

Vždy v 11 hodin startují odborné přednášky; zmiňme např. Včelaříme v souladu s přírodou Ing. Jana Peterka, Včelí produkty – regionální rozdíly Petra Vičana, Izolátory matek v praxi a jejich budoucnost, Miroslava Sedláčka a další. Veletrh přinese novinky a dotkneme se také aktuálních témat, jakými jsou např. biodiverzita životního prostředí, nemoci a záchrana včelstev i jaké jsou novinky v chovu matek a včelstev.

Děti vezměte s sebou, zabaví se se v dětském koutku, kde poznají včelky a čmeláky zblízka. Výbornou kávou a medovými dobrotami vás navnadí medokavárna.

Souběžně s veletrhem probíhá na Černé louce festival Zdraví & Duše, který obě akce propojuje svým zaměřením na zdraví a alternativní medicínu. Navštívíte je za jedno vstupné.

Vstupné: (na akci platí Černá karta 2021)

110 Kč – plné

60 Kč – děti 6-15 let, studenti 16-26, senioři nad 63 let, TP, ZTP, ZTP/P

Zdarma děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P.

Vstupenky zakoupíte online v předprodeji prostřednictvím webových stránek www.vcelaostrava.cz nebo osobně na infocentrech OstravaInfo v Ostravě do 3.9. 2021 do 10:00, poté už jen na místě.ASTRAFOOD a.s. (Šachetní, Kaštanová - Šenov u Ostravy; Nad Porubkou - Svinov)
Ostrava
od 19 000 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o., Dopravní podnik Ostrava - Ředitelství
Ostrava
od 7 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Komerční sdělení

Více