Provedli nás životem. Buďme s nimi, když ten jejich končí... Mobilní hospic Ondrášek Vám pomůže

  • 14. září 2021,
  • 9:57,
  • PR

To je motto letošní kampaně DOMA. Od září do poloviny října bude DOMA. všude. V televizi, na Facebooku, Instagramu i na Youtube. Jako každý rok chceme znovu dát vědět, že mobilní hospice jsou tady, abychom všichni mohli strávit své poslední chvíle v kruhu blízkých a doma, místo nemocnice nebo LDN. Většina z nás má toto přání, ale podaří se to jen dvěma lidem z deseti.

Můžete to (z)měnit s námi.

Staňte se dárcem

Staňte se dárcem Mobilního hospice Ondrášek a věnujte nevyléčitelně nemocnému úlevu: návštěvu lékaře, léky nebo třeba jeden celý den péče. Váš dar změní závěr života jednomu člověku.
Chci darovat

Pošlete to dál

Přepošlete tento e-mail nebo sdílejte naše příspěvky na sociálních sítích, aby všichni věděli, že mohou mít na výběr. Pomozte nám s osvětou a více lidí se dozví, že mohou strávit závěr života doma. Čím více nás bude, tím více o akci budou psát média. Dejme jim důvod psát o důležitých tématech.

Darujte společně

Složte se na péči o nevyléčitelně nemocného člověka společně s kolegy nebo přáteli. Jednoduše založíte výzvu pod tímto odkazem a výzvu rozešlete mezi své známé.

Založit výzvu

Připravte si papuče. Papučový den je sice až 6. 10. 2021, ale kdo je připraven, není překvapen. A nebojte, ještě vám tento významný den, kdy papuče mění svět, připomeneme.

Proč?

Protože 80 % z nás si přeje zemřít doma, ale jen 20 % se to podaří. Často proto, že nevíme, že to je možné.
Kampaň DOMA. lidem ukazuje, co je mobilní hospicová péče. Upozorněme společně na to, že umírat doma je možné a že existují služby, které nabízejí doprovod. Odborný i lidský.A-ASKA grafik s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 27 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

ČOS - Česká ochranná společnost a.s. Karviná Darkov
Karviná
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků