Hlavně ať se otevřou dveře! aneb den otevřených dveří ve společnosti Pars Komponenty s.r.o.

  • 14. září 2021,
  • 18:40,
  • PR

Ve čtvrtek 9. září 2021 proběhl ve firmě Pars Komponenty s. r. o. den otevřených dveří. Akce probíhala od 11 hodin dopoledne do večerních 19 hodin. Událost byla uspořádána pro veřejnost a školy s cílem dát široké veřejnosti možnost nahlédnout do výrobního procesu unikátních produktů a zaujmout tak potenciální zaměstnance společnosti. Prezentovala se ryze česká vývojářská výrobní společnost s vlastním produktem. Společnost Pars Komponenty má dlouhodobě vybudované jméno v celém světě, především v Evropě, Kanadě, USA, Rusku a Indii.

V rámci dne otevřených dveří probíhaly v půlhodinových intervalech komentované prohlídky celého areálu společnosti. U hlavní vstupní brány bylo připraveno milé přivítání s malými drobnostmi pro radost malých návštěvníků a poučením o bezpečnosti pohybu ve výrobní společnosti. Samotná prohlídka byla rozdělena do tří sekcí. První byla ukázka showroomu s podrobným výkladem vývojářů a konstruktérů ke všem typovým výrobkům. Každý výrobek na showroomu byl plně funkční a návštěvníci si jej mohli vyzkoušet.

Druhá sekce byla věnována prohlídce všech výrobních prostor, svářečské školy a rekvalifikačního centra. Návštěvníci, ale také potenciální zaměstnanci společnosti se seznámili i se speciálními technologiemi výroby jako lepení křídel dveří, svařování hliníku či lakování. 

Prohlídku výroby měli v režii vedoucí výroby a odpovědní mistři. Svářečskou školou provedl návštěvníky její vedoucí. Třetí a poslední sekce byla věnována prezentaci obchodních úspěchů a seznámení se zajímavými zakázkami, v rámci kterých jsou dlouhodobě dodávány kvalitní výrobky společnosti Pars Komponenty. Návštěvníci tak měli možnost poznat nejen samotnou výrobu a výrobky, ale mohli se také seznámit s vozy, v nichž jsou tyto komponenty použity.

Na den otevřených dveří přišlo cca 300 návštěvníků a zpětná vazba byla velmi kladná.

Pro připomenutí: Firma Pars Komponenty je rodinnou společností s více než 20letou tradicí. Vyvíjí a vyrábí komponenty pro dopravní prostředky hromadné přepravy osob, se specializací na výrobu vstupních automatických dveřních systémů (do 160 km/h), výsuvných stupaček, plošin pro osoby s omezenou schopností pohybu, bočních oken a interiérových komponentů. Firma při svém vzniku navázala na tradici již neexistujícího podniku ve Studénce, ČKD Vagonka Studénka s historií sahající na počátek 20. století.PRETECLON s.r.o. - pracoviště ČR
Karviná
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

MDP GEO, s.r.o. - Havířov
Havířov
od 28 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - pracoviště průmyslová zóna, areál Hyundai
Nošovice
od 24 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků