Soutěž amatérských hudebníků Líheň Vás zve na další tři páteční koncerty

  • 16. září 2021,
  • 20:07,
  • PR

V pátek proběhnou další tři koncerty, vyberte si, na který z nich půjdete! Jubilejní dvacátý ročník největší středoevropské klubové soutěže amatérských hudebníků Líheň odstartoval ve třech klubech na Ostravsku minulý pátek a opět v pátek 16. září proběhnou další tři vyřazovací kola. Vždy tři kapely se v klubech před diváky pokusí o postup do dalších bojů. Vstup na koncerty je zdarma!

Minulý týden pořadatelé z havířovské Viking agency přivítali mezi spolupořadateli nový hudební klub – krásný prostor v zrekonstruovaném v Domě kultury Poklad v Ostravě-Porubě. Ve stejný čas i den pak proběhly koncerty i v karvinském Hard Cafe a havířovském Clubu Centrum a určitě bylo na co koukat a hlavně co poslouchat. Od osmé večerní se v pátek o kvalitách nadějných hudebních formací mohou přesvědčit fanoušci i tentokrát a opět ve všech zmíněných klubech. Do Havířova zamíří partičky BroumBand z Hulína, Refresh Q z Hodonína a Them Switcheroos z Uherského Hradiště. Do karvinského Hard Cafe zamíří kapely Koupím Si Kulomet z Olomouce, SKLAD NA ROCK z Kladna a The Desperate Mind z Brna. Ostravský klub DK Poklad pak přivítá i prvního zahraničního účastníka – trio kapel bude ve složení MERS (Zlín), Plující (Skuteč) a slovenská parta The Perfect Igloo ze Žliny.

„Tento týden už máme připravené i soutěže pro fanoušky v klubech a bude to soutěž nejen vtipná, ale i chutná! Jsme rádi, že nás i letos partneři podpořili a můžeme tak nabídnout solidní porci zábavy a koncertů. Hlavní díky určitě patří již předem městu Havířov, kde soutěž vznikla a dvacet let se zde koná,“ přiznávají pořadatelé. Všechny novinky aktuálně přibývají na FB profilu a portálu soutěže www.lihen.cz.CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - Bolatice
Bolatice
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

-Drobné domácí práce a autodoprava Smile
Ostrava
od 18 500 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

A.G.J. - chráněná dílna s.r.o., Ostrava-Přívoz
Ostrava
od 4 000 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků