Firma MALFINI, největší středoevropský dodavatel reklamního textilu, otevřela dveře návštěvníkům

  • 20. září 2021,
  • 15:55,
  • PR

Historicky první den otevřených dveří proběhl v polovině září v ostravském moderním skladovém a logistickém centru největšího středoevropského dodavatele reklamního textilu, společnosti MALFINI z Ústí nad Labem. Celá akce se nesla v duchu společenské odpovědnosti, která je nedílnou součástí firmy a probíhá napříč všemi jejími procesy.

Organizátoři připravili pro návštěvníky nejen bohatý doprovodný program, ale především prohlídky interiéru skladu s odborným výkladem v režii samotných pracovníků firmy. Příchozí tak mohli na vlastní oči a za provozu vidět moderní technologie, které pomáhají zdejším zaměstnancům vychystávat zboží do víc jak třicítky evropských zemí. Technický ředitel společnosti MALFINI Michal Seltenreich zmínil ve svých uvítacích slovech také provoz solární elektrárny. Dík slunci se zde vyrábí víc než 80 procent veškeré elektrické energie, z níž je napájen také elektromobil. Právě ten byl jednou z oblíbených atrakcí malých i velkých návštěvníků.

Rovněž zmíněný doprovodný program měl punc společenské odpovědnosti. U vzdělávacího stánku BESIPu si mohli řidiči i chodci zopakovat pravidla silničního provozu, lákadla společnosti EKO-KOM se zaměřila na správné třídění odpadu. Nechyběl ani oblíbený fotokoutek a samozřejmě malé občerstvení.

Pokud chcete o firme MALFINI vědět víc, podívejte se na www.malfini.com.-Marius Pedersen a.s.
Ostrava
od 20 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Příležitost pro každého s.r.o., Třinec
Třinec
od 28 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků