Heimstaden Havířovská desítka

  • 18. října 2021,
  • 15:01,
  • PR

Nádhernou sportovní atmosféru mohli prožít lidé v Havířově. Centrum města zaplnili běžci a běžkyně všech věkových kategorií. I v letošním roce byla generálním partnerem Havířovské desítky společnost Heimstaden.

Stáhnout video

Jan Rafaj, generální ředitel společnosti Heimstaden: “My jsme velice rádi, že se po roce opět do havířovských ulic vrací Havířovská desítka. Velkou část závodu závodníci poběží kolem našich domů. Takže je přirozené, že u toho chceme být. Navíc Heimstaden jako takový podporuje zdravý životní styl, ochranu životního prostředí, a proto je dobré být u takových aktivit a chceme motivovat lidi, aby udělali kousek pro sebe a pro své okolí. Takže všem závodníkům přejeme krásný zážitek, děkujeme městu Havířovu, že to podporuje a my jako Heimstaden budeme hrdým sponzorem i nadále.”

Za tuto podporu jsou velice vděční i organizátoři závodu, kteří mají s Heimstaden Havířovskou desítkou velké plány.

Martin Kučera, hlavní organizátor závodu: “Já jsem hodně rád, že Havířovská desítka se zabydlela mezi Havířovany a má své místo. Nicméně v Havířově žije okolo 70 tisíc obyvatel a já bych byl hrozně rád, aby se nám už na startu v příštím roce objevilo více lidí. Ta tisícovka je pěkná, ale my bychom chtěli mít na startu dva, tři tisíce lidí, ať je to opravdu obrovský městský běh. Takže výzva všem Havířovanům, aby se příští rok přihlásili, postavili se na start, ať ten Havířov skutečně celý rozběháme.”

Během závodu se vybralo pro Handicap sport club Havířov 69 500 korun. Společnost Heimstaden částku zdvojnásobila na krásných 139 tisíc korun.KF klima s.r.o. Ostrava-Hrabůvka
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

SALEX-STAV s.r.o..
Ostrava
od 17 500 Kč/měsíc

Detail

DEFENDIT CORDIS s.r.o. - Havířov Šumbark, Prostřední Suchá
Havířov
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků