Hudební soutěž LÍHEŇ 2021 vyvrcholí v sobotu minifestivalem v havířovském klubu Stolárna!

  • 7. prosince 2021,
  • 18:01,
  • PR

Malým „minifestivalem“ vyvrcholí 20. ročník největší středoevropské soutěže amatérských hudebníků Líheň! V sobotu v klubu Stolárna v Havířově se po šestadvaceti vyřazovacích kolech představí posledních pět finalistů a odborná porota z nich vybere letošního vítěze. Hostem koncertu bude kytarista Pavel Hanus z kapely Citron se svým sólovým projektem a vstup na akci je tradičně ZDARMA!

„Letošní rok je pro soutěž plný symboliky a tak to nebudeme měnit ani na Velkém finále. To se koná ve Stolárně 11.12. roku 21 a proto do klubu budeme pouštět návštěvníky už od 12:11 hod. Místo původně tradičních čtyř finalistů jsme se pak rozhodli do finále poslat hned pět kapel a ocenit tak přístup hudebníků k soutěži,“ prozradil za pořádající agenturu Viking agency s.r.o. ředitel soutěže Marek Slonina. Těšit se tak mohou návštěvníci klubu a fandové soutěže na pětici kapel: Them Switcheroos z Uherského Hradiště, dvojici brněnských finalistů startup a The Desperate Mind, Dazed and Confused ze Vsetína, doplněnou o jediného zástupce Čech – kapelu Plující ze Skutče. Ani to ale nebude vše, finále soutěže se opravdu promění v malý hudební festival.

„Tradičně míváme na finále pozvaného zajímavého hudebního hosta a ani to letos nebudeme měnit. Už nám zde hrál například Kamil Střihavka, skupiny Abraxas, či Buty, a letos jsme si pozvali kamaráda a fantastického kytaristu skupiny Citron - Pavla Hanuse. Ten přiveze na závěr večera luxusní show se svým sólovým projektem,“ dodává Slonina s tím, že ani tím výčet bohatého programu pro návštěvníky nekončí. „Každoročně s nimi soutěžíme online v Soutěžích pro FANS o atraktivní ceny a na Velké finále jsme pro ně připravili tipovací soutěž o pořadí kapel. Ti nejúspěšnější tipeři si odnesou opravdu hodnotné ceny – tou hlavní budou hodinky PRIM ROCK za téměř pět tisíc korun,“ odtajňuje další z bodů programu.

I přes ztížené podmínky posledních let chtějí pořádající Vikingové v sobotu zakončit 20 let poctivé práce pro růst hudebníků v Česku a střední Evropě Velkým finále. Srdečně zvou do klubu, kam se mohou fanoušci dobré muziky vypravit ZDARMA, a to jen díky podpory ze strany partnerů a zejména města Havířov. Podrobné a aktuální informace k soutěži jsou na FB profilu soutěže a na www.lihen.czBartoň a Partner s.r.o. - lokalita Martinov, centrum Ostravy, Hranečník
Ostrava
od 5 700 do 13 500 Kč/měsíc

Detail

JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 18 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

BUGÁŇ Montáže a stavby s.r.o. MSK
Ostrava
od 117 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků