Mobilní očkovací týmy RBP míří za lidmi přímo do firem

  • 7. prosince 2021,
  • 18:09,
  • PR

Zdravotní pojišťovna RBP vytvořila se spolupracujícími zdravotnickými partnery mobilní očkovací týmy, které na základě vzájemné dohody jezdí přímo do firem a společností na vybraná pracoviště a očkují zájemce z řad zaměstnanců, ale i jejich rodinných příslušníků.

„Aktuálně jsme oslovili firmy v Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Jihomoravském kraji a již nyní máme na naši aktivitu velmi pozitivní ohlas. Některé společnosti projevily zájem o očkování nejenom teď v předvánočním čase, ale zejména pak v lednu. Současně registrujeme požadavky na proočkování jak první dávkou, tak i o aplikace třetí dávky. Jedinou podmínkou pro výjezd očkovacího týmu RBP je proočkování alespoň 30 osob v jednom dohodnutém termínu bez ohledu na to, o kterou dávku se jedná,“ upřesnil výkonný ředitel RBP Antonín Klimša.

RBP se bude na základě rozhodnutí její dozorčí a správní rady současně podílet i na testování zaměstnanců ve firmách. Měsíční příspěvek na jednoho zaměstnance může dosáhnout až 240 korun (60 korun na jeden test). Program bude financován z fondu prevence zdravotní pojišťovny.

RBP, zdravotní pojišťovna je největší regionální zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v České republice. Registruje přes 430 tisíc pojištěnců, kteří mají k dispozici 40 poboček a spolupracuje s bezmála 14 tisíci smluvních lékařů. Svým klientům v rámci preventivních a bonusových programů poskytuje široké spektrum příspěvků a celoročně pro ně pořádá i celou řadu zdravotně osvětových a prezentačních akcí. RBP je členem Svazu zdravotních pojišťoven ČR. Angažuje se v rámci rozvoje inovativních lékařských postupů a projektů, podporuje prevenci a zdravý životní styl obyvatelstva a aktivně spolupracuje na řešení systémových otázek a principů českého zdravotnictví.

Více informací o službách, programech a aktivitách RBP naleznete

na www.rbp213.cz.JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 22 500 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

-GEOSTA Ostrava s.r.o.
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků