Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přes pandemii se v Jablunkově podařilo udělat hodně dobré práce

  • Jablunkov,

Přesto, jak v letošním roce vše silně ovlivnila koronavirová pandemie, podařilo se vedení radnice v Jablunkově zajistit chod města nebo mimořádnou pomoc obyvatelům, ale úspěšně byly dokončeny i některé investiční akce.

Jiří Hamrozi (KDU-ČSL), starosta Jablunkova: “My jsme tady na Mariánském náměstí stáli před rokem stáli na Vánočním jarmarku a kvitoval jsem, že tady bylo strašně hodně lidí. Jak dneska vidíte, je tady spíš ruch, co se týče nákupů a není tady žádný stánek. Je to z důvodu nouzového stavu kvůli covid-19. Já bych chtěl vzpomenout na letošní rok jenom v tom dobrém protože se nám podařilo hodně dobrých věcí společně dokázat. Už jen ta výstavba Integrovaného výjezdového centra. Dále se dařilo společně se Sdružením obcí Jablunkovska udělat propojení cyklostezek v Dolní Lomné, to byla hodně velká akce. Podpořil nás ve všem Moravskoslezský kraj. Podařily se udělat nějaké projektové dokumentace, a to nejen na cyklostezky, ale další třeba na opravy mateřských škol a další.”

Několik dalších projektů má město rozpracované.

Jiří Hamrozi (KDU-ČSL), starosta Jablunkova: “Já bych nepovažoval za nutné tady vzpomínat ten nouzový stav a další opatření, omezení. Spíš bych chtěl myslet pozitivně a věřím, že příští rok bude lepší nejenom z toho, že tady budeme nějak zdravější, nebo bude se nám lépe dařit. Spíš, abychom očistili naše vzájemné vztahy a proto všem přeji krásné vánoční svátky. Hlavně v rodinném kruhu. Ať se vám daří a hlavně přeji zdraví celým rodinám, celému Jablunkovu.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

STAVING Frýdek s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 23 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Mark2 Corporation Czech a.s. - pracoviště Pivovar Nošovice
Frýdek-Místek
od 100 Kč/hod.

Detail

Dnešní premiéry