Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Z hořící garáže se ozývaly výbuchy, hasiči museli nasadit i výškovou techniku

Pneumatiky, spreje, benzín a další věci hořely v garáži ve Frýdku-Místku, kterou v sobotu 21. listopadu dopoledne zachvátil požár. Z místa se navíc podle svědků ozývaly výbuchy. Na místo ihned vyjeli profesionální i dobrovolní hasiči.

10:41 - v tuto dobu byl hasičům nahlášen požár garáže, která sloužila také jako dílna. Operační důstojník na místo poslal dvě jednotky.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hořely materiály jako pneumatiky, benzín a spreje, které způsobovaly výbuchy. Hasiči museli nasadit také výškovou techniku, protože došlo k prohoření střechy garáže. Dále museli násilně otevřít přilehlou garáž." 

Hasiči podle svého mluvčího zkrotili požár velmi rychle navzdory tomu, že na místě byl velmi hořlavý materiál. Požár se přesto rozšířil i na střechu vedlejší garáže. 

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Oheň se hasičům podařilo zlikvidovat za 40 min od jeho ohlášení na operační středisko. Vyšetřovatel hasičů předběžně stanovil škodu na 150 000 Kč. Příčiny požáru zůstávají v šetření."Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

NOVOKOV, spol. s r.o.

od 24 000 Kč/měsíc

Detail

ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.

od 22 000 Kč/měsíc

Detail

WALKING BRAND s.r.o.-pracoviště

od 15 600 do 15 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků