Harampádí na chodbách i ve sklepech. Tak to vypadá v některých bytových domech na Jihu

V Jižním městě začali vyklízet bytové domy. Lidé v nich odkládají vše, co už nepotřebují a různé věci se tak hromadí nejen na chodbách.

Z bytového domu na ulici Vlasty Vlasákové v Hrabůvce si někteří z nájemníků udělali skladiště a smetiště. Různými věcmi zaplnili společné prostory a jeden z nich dokonce sedačkou zablokoval výtah. A protože se mu ji nepodařilo vytáhnout, nechal ji tam. 

“My jsme nájemníky vyzvali k likvidaci jejich majetku, k vyklizení tohoto nepořádku, nicméně do dnešního dne se tak nestalo. Proto městský obvod zajistí likvidaci tohoto majetku a v návaznosti na to budou veškeré náklady rozúčtovány všem nájemníkům,” uvádí Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih

Na jednotlivých patrech a také ve sklepě domovníci našli mimo jiné dveře, skříně, police, záchodové prkénko a taky spoustu nákupních vozíků. 

Tímto nepořádkem někteří nájemníci ničí obecní majetek, dochází k narušování spokojeného bydlení ostatních nájemníků a samozřejmě v poslední řadě není zajištěna bezpečnost v rámci únikových cest. Obdobnou situaci radnice řeší v dalších 6 domech,” upozorňuje Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih

Lidé budou mít opět 14 dnů na to, aby si nepotřebné věci odvezli. A to buď do sběrného dvoru na ulici U Výtopny,, nebo do velkoobjemových kontejnerů. Jejich aktuální rozmístění najdete na stránkách radnice.
Nejen o Josefovi a Boženě / dramatické pásmo o B. Němcové

16.01. 17:00
Ostrava-Jih, Moravskoslezská vědecká knihovna, Ostrava

Osm žen / premiéra představení

16.01. 18:30
Ostrava-Jih, Divadlo A. Dvořáka, Ostrava

Kecičky a písničky / talkshow Richarda a Karin Krajčo

16.01. 19:00
Ostrava-Mariánské hory, DK Akord, Ostrava

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků