Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Harampádí na chodbách i ve sklepech. Tak to vypadá v některých bytových domech na Jihu

V Jižním městě začali vyklízet bytové domy. Lidé v nich odkládají vše, co už nepotřebují a různé věci se tak hromadí nejen na chodbách.

Z bytového domu na ulici Vlasty Vlasákové v Hrabůvce si někteří z nájemníků udělali skladiště a smetiště. Různými věcmi zaplnili společné prostory a jeden z nich dokonce sedačkou zablokoval výtah. A protože se mu ji nepodařilo vytáhnout, nechal ji tam. 

“My jsme nájemníky vyzvali k likvidaci jejich majetku, k vyklizení tohoto nepořádku, nicméně do dnešního dne se tak nestalo. Proto městský obvod zajistí likvidaci tohoto majetku a v návaznosti na to budou veškeré náklady rozúčtovány všem nájemníkům,” uvádí Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih

Na jednotlivých patrech a také ve sklepě domovníci našli mimo jiné dveře, skříně, police, záchodové prkénko a taky spoustu nákupních vozíků. 

Tímto nepořádkem někteří nájemníci ničí obecní majetek, dochází k narušování spokojeného bydlení ostatních nájemníků a samozřejmě v poslední řadě není zajištěna bezpečnost v rámci únikových cest. Obdobnou situaci radnice řeší v dalších 6 domech,” upozorňuje Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih

Lidé budou mít opět 14 dnů na to, aby si nepotřebné věci odvezli. A to buď do sběrného dvoru na ulici U Výtopny,, nebo do velkoobjemových kontejnerů. Jejich aktuální rozmístění najdete na stránkách radnice.
ZRUŠENO!!! Šikmý kostel / beseda s Karin Lednickou

Zítra
Ostrava-Centrum, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Karel Plíhal / recitál

Zítra
Ostrava-Jih, Dům kultury města Ostravy

Mezinárodní den Romů 2020

04.04. 13:00
Ostrava, Náměstí Svatopluka Čecha, Ostrava - Přívoz

Spirála Ostrava, z.ú. - šicí dílna
Ostrava
od 19 850 do 24 250 Kč/měsíc

Detail

FORCORP GROUP spol. s r.o., Ostrava
Ostrava
od 88 Kč/hod.

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. Ostrava
Ostrava
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků