Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Je libo dotace? Ostrava-Poruba přijímá žádosti právě teď

Ostrava-Poruba každoročně vypisuje dotace pro subjekty, které na území obvodu pořádají různé aktivity. A ani letos tomu nebude jinak. Pokud tedy máte zájem, je nejvyšší čas si o ně požádat.

V Ostravě-Porubě se každoročně uskuteční desítky akcí, které finančně podporuje radnice. A to dotacemi, o které si můžete žádat právě teď.

Dotace jsou určeny nejen na různé sportovní, kulturní a volnočasové aktivity, ale také třeba na životní prostředí a částka, o kterou si budete žádat, není nijak omezena.

Lucie Baránková Vilamová, starostka MOb Ostrava-Poruba: “Všechny informace k tomu naleznou na našich webových stránkách a letos jsme připravili novinku pro lidi, protože se snažíme samozřejmě překládat všechny papíry do elektronické podoby takže letos poprvé budou moct subjekty žádat elektronickou formou. Vzhledem k tomu, že je to první rok, tak chápu, že s tím mohou být spojené nějaké těžkosti, nicméně na těch webových stránkách jsou také kontakty na osoby, které jim velmi rády, pokud si s něčím nebudou vědět rady, pomůžou.”

Nejzazší termín pro podání žádosti je 10. prosinec. Veškeré žádosti posuzuje příslušná komise a následně i radní obvodu.

Lucie Baránková Vilamová, starostka MOb Ostrava-Poruba: “Některé žádosti jdou ještě do zastupitelstva podle toho, o jak vysoké finanční prostředky ten daný subjekt vlastně požádá.”

Výsledky o tom, kdo a jakou částku získal, budou známy nejpozději v březnu příštího roku.
André media CZ s.r.o., Moravskoslezský region
Ostrava
od 32 000 Kč/měsíc

Detail

T-DIRIT s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 15 200 Kč/měsíc

Detail

Ostravské opravny a strojírny, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků