Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fotbalisté ostravského Baníku chtějí hrát o poháry. První zápas jara bude obtížný

  • Ostrava,

Fanoušci fotbalu už se nemohou dočkat. Po zimní přestávce opět začíná druhá část nejvyšší fotbalové ligy. Baník Ostrava začíná ze sedmého místa a chtěl by výš. Tým posílili zkušení hráči a na spadnutí je ještě jeden příchod. Letos by Baník chtěl v boji o pohárovou Evropu uspět.

Baník Ostrava je na startu nové éry. Po stabilizaci v nejvyšší soutěži je tým plný zkušených hráčů a nyní by měla začít další fáze, o které vedení už dlouho mluví. Zapracování talentovaných odchovanců. Jsou jich prý plné reprezentace všech kategorií. Po trenéru Pánikovi, který už svou misi splnil, nyní nastoupil Luboš Kozel a jeho úkolem je pohárová Evropa. Času na práci má prý dostatek. "Přišel nový trenér  a bude potřeba čas a trpělivost, aby se projevila jeho práce a vliv na tým," potvrzuje sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

Do Baníku se z hostování ve Slovácku vrátil odchovanec Ondřej Šašinka, z Opavy přišel stoper Jaroslav Svozil a největší zimní posilou je Roman Potočný z Liberce. "Baník jsem vždycky vnímal tak, že je to jeden z nejlepších týmu české ligy a já jsem rád, že jsem jeho součástí. Přišel jsem hrát o Evropu a to se tady chci pokusit," říká Roman Potočný

Otázkou zůstává budoucnost Milana Baroše. Ten po zranění achilovky zatím trénuje individuálně, ale už je to na dobré cestě. "V pátek má závěrečnou kontrolu u profesora Koláře a pokud bude v pořádku, mohl by se hned od příštího týdne zapojit,"  vysvětlil trenér Luboš Kozel.

Hned první jarní zápas na Slovácku bude obtížný. Baník se bude muset vypořádat s absencí hned čtyř vykartovaných hráčů základu. Skřípat by to mohlo hlavně v obraně.  
JEDNÁME O NÁHRADNÍM TERMÍNU!!! / Můžem i s mužem / komedie

08.04. 19:00
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

PŘESOUVÁME!!! Diskuzní fórum E-Mobilita

16.04. 09:00
Ostrava-Jih, Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Rapper / humorný příběh

22.04. 19:00
Ostrava, AKORD

Bohemia Marten Plus s.r.o. - LIDL - Zábřeh
Ostrava
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

Domov pro seniory Klimkovice,
Klimkovice
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

BAUS, spol. s r.o.
Ostrava
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků