Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vloupal se do zahradnického centra v Ostravě, pátrá po něm policie

  • Ostrava,

Už více než měsíc a půl uniká policii muž, který se vloupal do zahradnického centra v Ostravě na Černé louce. Kriminalisté teď prosí o pomoc při pátrání.

VIDEO: POLICIE ČR

Do prodejny se zloděj dostal na přelomu února a března. Nebylo to přitom nic jednoduchého, protože musel rozbít několik dveří. "K vloupání do zahradnického centra došlo v přesně nezjištěné době od 29. února do 1. března na ulici Černá louka v Moravské Ostravě," informovala policejní mluvčí Eva Michalíková. 

Z prodejny si zloděj nakonec nic neodnesl, způsobil ale škodu na majetku. Možná šel po penězích, než po vybavení. Policii už měsíc a půl uniká a není vyloučeno, že by mohl mít na svědomí další krádeže a vloupání. Kriminalisté teď zveřejnili video, na kterém je podezřelý muž. "Jedná se o muže ve věku okolo 30 let, střední postavy. Na sobě měl tmavou bundu, tmavé kalhoty se světlým lemem a na hlavě čepici s bílým okrajem. Na nohou měl tmavé boty s bílou podrážkou," doplnila policejní mluvčí.

Na místě se objevil už před vloupáním a je tak možné, že si mohl zřejmě dopředu tipovat, kam půjde krást. Pokud ho poznáváte, volejte linku 158 nebo kontaktujte kteroukoliv policejní služebnu.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků