Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vloupal se do zahradnického centra v Ostravě, pátrá po něm policie

  • Ostrava,

Už více než měsíc a půl uniká policii muž, který se vloupal do zahradnického centra v Ostravě na Černé louce. Kriminalisté teď prosí o pomoc při pátrání.

VIDEO: POLICIE ČR

Do prodejny se zloděj dostal na přelomu února a března. Nebylo to přitom nic jednoduchého, protože musel rozbít několik dveří. "K vloupání do zahradnického centra došlo v přesně nezjištěné době od 29. února do 1. března na ulici Černá louka v Moravské Ostravě," informovala policejní mluvčí Eva Michalíková. 

Z prodejny si zloděj nakonec nic neodnesl, způsobil ale škodu na majetku. Možná šel po penězích, než po vybavení. Policii už měsíc a půl uniká a není vyloučeno, že by mohl mít na svědomí další krádeže a vloupání. Kriminalisté teď zveřejnili video, na kterém je podezřelý muž. "Jedná se o muže ve věku okolo 30 let, střední postavy. Na sobě měl tmavou bundu, tmavé kalhoty se světlým lemem a na hlavě čepici s bílým okrajem. Na nohou měl tmavé boty s bílou podrážkou," doplnila policejní mluvčí.

Na místě se objevil už před vloupáním a je tak možné, že si mohl zřejmě dopředu tipovat, kam půjde krást. Pokud ho poznáváte, volejte linku 158 nebo kontaktujte kteroukoliv policejní služebnu.
FAJNA RODINA SPOLU / akce pro rodiny v Bělském lese

16.08. 14:00
Ostrava-Centrum, Bělský les - Ostrava

Na zlatém jezeře / komedie se Simonou Stašovou

23.08. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Čarodějky v kuchyni / divadelní hra

26.08. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

NSN CS, s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 35 000 Kč/měsíc

Detail

M - SILNICE a.s. - Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

JSP, s.r.o. - Morava
Ostrava
od 30 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků