Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na útěku zakopl a spadl na zem. Ostravští strážníci dopadli muže, který vykradl auto

  • Ostrava,

V pátek ráno přijela hlídka ostravských strážníků k nahlášenému vloupání do osobního auta. 43letý zloděj byl ještě na místě a jakmile uviděl strážníky, dal se okamžitě na útěk. K jeho smůle zakopl a skončil na zemi, strážníci ho tak během chvíle zadrželi.

Zloděje viděla přímo při činu majitelka auta. Okamžitě proto zavolala na linku 156 s tím, že před domem na ulici Chocholouškova vidí muže, který se jí pravděpodobně vloupal do Volkswagenu. 

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Ihned po přijetí oznámení tak byla na místo vyslána nejblíže situovaná hlídka strážníků. Ve chvíli, kdy se k určenému místu přibližovali strážníci, spatřili u vozidla podezřelého muže. Jakmile tento muž zaregistroval muže zákona, dal se před nimi ihned na útěk."

Strážníci se pustili za ním a muž na útěku vůbec nereagoval na zákonné výzvy k zastavení. K jeho smůle uběhl sotva 200 metrů, než ho strážníci zadrželi.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "K jeho dostižení dopomohlo i to, že na svém útěku zakopnul a upadnul na zem. Než však stačil zmobilizovat své síly a pokračovat v útěku, byl zadržen. Vzhledem k tomu, že se pokoušel i poté opakovaně uniknout, bylo proti tomuto muži použito donucovacích prostředků."

43letého pachatele vloupání si pak s pouty na rukou převzali přivolaní státní policisté.
Hutní montáže, a.s. , Ostrava
Ostrava
od 22 500 Kč/měsíc

Detail

JÍDELNA OPEN s.r.o.,
Ostrava
od 15 200 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

PAPOSABU družstvo, Ostrava
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků