Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hasiči zasahovali u požárů tří osobních aut v Ostravě, škoda celkem za 300 tisíc korun

  • Ostrava,

BMW v Ostravě-Lhotce a poté Škoda Octavia a Renault Thalia ve Slezské Ostravě. Hasiči během čtvrtečního odpoledne a pátečního rána zasahovali u dvou požárů osobních aut. Oba se obešly bez zranění, souhrnnou škodu hasiči předběžně odhadnuli na 300 tisíc korun.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Ve čtvrtek po 15. hodině vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Přívoz a Fifejdy, společně s jednotkou dobrovolných hasičů z Hošťálkovic, k požáru osobního automobilu BMW na území ostravského obvodu Lhotka. Mohla za něj technická závada v motorové části. Hasiči uhasili požár v Hlohové ulici za devět minut. Na menší únik provozních kapalin na silnici použili nasákavý sorbent. Předběžná škoda na vozidle byla odhadnuta na 100 tisíc korun." 

V pátek po čtvrté hodině ranní vyjeli hasiči k požáru dvou aut a plastového kontejneru do Jaklovecké ulice ve Slezské Ostravě. Na místě hořela Škoda Octavia a Renault Thalia. 

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Hasiči dostali oheň pod kontrolu za čtyři minuty, dohašování jim zabralo dalších 12 minut. Na olejové skvrny na silnici použili sorbent. Předběžná škoda byla odhadnuta na 200 tisíc korun, příčina vzniku požáru je v šetření."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy