Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravští strážníci pomohli 79leté seniorce. Při pádu se zranila a stiskla tísňové tlačítko

  • Ostrava,

Upadla a vážně si poranila nohu. Tak tak se 79letá seniorka z Ostravy-Lhotky doplazila k nouzovému tlačítku a pak už jen čekala na pomoc. Strážníci byli na místě za pět minut, ženě pomohli a přivolali sanitku.

Nešťastné uklouznutí na štěrkovém povrchu a paralyzující bolest bércové kosti zhatila další plány 79leté seniory z Ostravy-Lhotky. V úterý krátce po 14. hodině si pomocí tísňového tlačítka přivolala na pomoc strážníky.

Vladimíra Zapletalová, mluvčí MP Ostrava: "Žena se s vypětím posledních sil, přes silnou bolest a s již natékající nohou doplazila od branky až ke vchodovým dveřím. Za těmi měla položené tísňové tlačítko senior linky. To s pocitem úlevy zmáčkla a zůstala ležet na podlaze v předsíni."

Tam jí také po necelých 5 minutách od přijetí oznámení nalezla hlídka strážníků. Ti ženu opatrně zvedli ze země a usadili na židli.

Vladimíra Zapletalová, mluvčí MP Ostrava: "Odřená a nateklá noha nevěstila nic dobrého. Strážníci proto na místo neprodleně přivolali zdravotní záchrannou službu."

Před příjezdem sanitky si žena přítomným strážníkům posteskla, že příští týden měla odletět na vytouženou dovolenou na Mallorcu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy