Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté pátrali po dvacetileté ženě z Ostravy, od začátku března o sobě nepodala žádnou zprávu

  • Ostrava,

Policisté pátrali po dvacetileté ženě z Moravské Ostravy. Pohřešovali ji rodiče, podle kterých žena bez vysvětlení opustila své trvalé bydliště. Ženu se podařilo zdravou vypátrat ve čtvrtek 6. května v dopoledních hodinách v Ostravě, oznámila to mluvčí PČR Eva Michalíková.

PŮVODNÍ ZPRÁVA:

Karolína Bělunková, mluvčí PČR: "Rodinou byla naposled spatřena na zastávce MHD v Ostravě-Michálkovicích na začátku března tohoto roku a od té doby nepodala o sobě žádnou zprávu. Se známými ani příbuznými nekomunikuje.

Popis pohřešované osoby
Žena je 158 cm vysoké velmi hubené postavy, zdánlivý věk 17-20 let, krátké blond vlasy a modré oči. V době odchodu měla na sobě rifle světlé až bílé barvy, černou zimní bundu s kapucí a na nohou růžové válenky. V době odchodu měla u sebe mobilní telefon, který je nedostupný. Dle rodiny nemá vazby na žádné lokality. Pohřešovaná žena má být uživatelkou omamných a návykových a je tedy předpoklad, že se může nacházet v komunitě osob drogově závislých. U pohřešované jsou také diagnostikovány psychické problémy. 

Karolína Bělunková, mluvčí PČR: "Žádáme osoby, které by mohly podat o pohřešované jakoukoliv zprávu, aby kontaktovaly linku 158 či nejbližší policejní služebnu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy