Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravská zoo bude otevřena i během vánočních svátků

  • Ostrava,

Zoo Ostrava bude otevřena i během nadcházejících vánočních svátků. Lidé tam mohou zavítat na Štědrý den, na Silvestra i na Nový rok. Otevřeno bude vždy od 9 do 16 hodin, pokladny a pavilony se uzavřou v 15 hodin. Připraven je i vánoční dárek pro děti v podobě volného vstupu.

Štědrý den v zoo

Zoo bude tento den otevřena jako kterýkoli jiný den, tedy od 9 do 16 hodin, pokladny a pavilony se uzavřou v 15 hodin. Kdo se nepostí, může si v restauraci Saola pochutnat na tradiční hrachové polévce a krupicové kaši. S ohledem na situaci se nebude konat speciální štědrodenní komentované krmení vybraných druhů zvířat, ale pro návštěvníky bude tento den připraveno malé překvapení.

Šárka Nováková, mluvčí Zoo Ostrava: "Zájemci také mohou nadělit volně žijícím ptákům, pro něž je po zoo nainstalováno několik krmítek. Do nich je možné nasypat s sebou přinesené dobroty, např. slunečnicová a další semínka, příp. umístit lojovou kouli (ideálně bez plastové síťky, která se může stát pro ptáky pastí). Vhodné ptačí krmení je k dispozici zdarma na požádání u vstupu do zoo."

Volný vstup pro děti

Děti do 15 let se mohou opět těšit na malý vánoční dárek v podobě volného vstupu na Štědrý den i po oba následující vánoční svátky, tj. 25. a 26. prosince.

Šárka Nováková, mluvčí Zoo Ostrava: "Pro vstup do areálu zoo není nutné předkládat potvrzení o bezinfekčnosti. Ve všech vnitřních prostorech je ale třeba mít zakrytá ústa a nos a dodržovat bezpečný odstup. Návštěva restaurace Saola se řídí aktuálními opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR."


Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy