Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dvě auta havarovala na stejném místě, jen pár metrů od sebe. Oba vozy vyprostil hasičský speciál Bizon

Moravskoslezští hasiči během čtvrtečního nepříznivého počasí museli vyjet k více než deseti dopravním nehodám. Oznámil to mluvčí Petr Kůdela s tím, že v jednom případě si hasiči „ušetřili“ cestu. Dvě samostatné nehody se totiž staly jen malý kousek od sebe.

video: HZS MSK

Nezávisle na sobě skončila v příkopu v obci Řepiště na Frýdecko-Místecku dodávka a necelé dva metry vedle ní osobní Audi. Obě vozidla vyprostili hasiči s pomocí speciálu Bizon.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Obě nehody se staly kousek od sebe v Řepištích, aniž by se vozidla o sebe otřela. Řidička dodávky se zranila a sanitka ZZS MSK ji odvezla do nemocnice, dva lidé z osobního vozu vyvázli bez zranění. Dodávka musela být ukotvena pomocí stabilizačních tyčí Paratech. Při úspěšném vyzvednutí obou havarovaných vozidel na silnici a postavení na kola zasahovaly dvě jednotky HZS MSK – ze stanic Frýdek-Místek a Ostrava-Zábřeh, odkud přijel zmíněný vyprošťovací speciál MB Actros Bizon s kontejnerovou mobilní dílnou, asistovala zde také jednotka dobrovolných hasičů z Vratimova."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy